خانوادگی

سلام وخسته نباشیدببخشید من یه مسئله توزندگیم دارم کسی هم ندارم بهم کمک کنه خیلی درگیرم بخدا میشه شما کمکم کنید.من خانمی ۳۲ ساله ام که ده سال پیش باشوهرم ازدواج کردم درحال حاضرم صاحب دوفرزند هستم دختزم ۷سالشه وپسرم یک سال شوهرم اصلا اخلاقش خوب نیست برخوردش بامن وبچه هاخیلی بده فکرمیکنه ماکنیزوبرده هستیم ازجاش تکون نمیخوره یک لیوان اب بخوره همش دستورمیده اینکاروکنید اونکاروکنید دست بزن داره خانم بازی میکنه خیلی منوشکنجه میداد اما ازاونجا که ازخانواده های مذهبی بودیم میگفتم طلاق عیبه شش سال پیش خانم اوردخونه منوبیرون کرد منم قهررفتم خونه بابام کاراموکردم براطلاق اما بازبرگشتم کلا تعادل نداره قرارشدبریم پیش مشاوراما نیومد خودم تنهارفتم که مشاورگفت باید پیش روانپزشک بری هرچی بهش گفتم قبول نکرد گفت تودیوونه ای اما من رفتم وبه دکترگفتم تموم مشکلاتو اونم ازهمون سال دارونوشت والان پنج ساله بدون اینکه خودش بدونه دارومیخوره تا لااقل چندساعتی توارامش باشیم ازهمون سال تصمیم گرفتم کمترتوخونه باشم که دخترم شاهد مشاجراتمون نباشه تویه تولیدی خیاطی میکردم اما شرط کرد که بری سرکارباید مبلغیشوبه من بدی منم هرچی کارمیکردم هرچی قرض که دهنش بسته بشه ومن ودخترم توارامش باشیم خیلی اذیت میکردکه مجبورشدم زیربارهمچین کاری برم الان تاخرخره توقرضم ارامش ندارم کارم شده گریه وزاری هیچکسم ندارم عصبی شدم نمیدونم چکارکنم شوهرمن اخلاقی که داره اینه که ازشنیدن واقعیت بیزاره دروغ بهش بگی براش خوبه همش شده زندگیم دروغ ارترسش نمیتونم راست بگم بچمم درکنارمن همین رویرو پیش گرفته ازترس باباش خودشوخیس میکنه خیلی داره اذیت میشه منم ازترس اینکه نکنه بچه هاروازم بگیره وبهم نده دندون به جیگرگذاشتم اما بریدم شماکمکم کنید چطلاق بگیرم یانه؟میتونم حضانت بچه هانو راحت بگیرم مهریمم میخوام تابتونم بدهیاموبدم ممنون میشم کمکم کنید

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مطالبه مهریه
حوزه قضایی: سمنان
1 پاسخ
2,859 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۴:۴۴