طلاق

با سلام خدمت شما

بنده تیر ماه 89 با خانمی عقد کردم.بعد از ان قرار شد برای اشنایی بیشتر و بهتر به خانه یکدیگر رفت و امد داشته باشیم.که به 2 دفعه هم نرسید.

چون بار اول که به منزل ما امدند به همراه مادرشان برای 1 هفته ، یک روز حالت و رفتار ایشان کاملا عوض شد به مانند یک بیمار شیزوفرنی رفتار کردند وقتی برای دکتر بردن ایشان خواستیم اقدام کنیم مانع شدند.

فردای ان روز با یک گواهی دکتر ماما مبنی بر باکره نبودنشان به ما نشان دادن و ادعا کردن که با بنده نزدیکی داشته اند و بعد به شهر خود بازگشتند.و از فردای ان روز با موجی از تماس های خانواده ایشان همراه با توهین و فحش روبرو شدیم.

دکتری که ایشان بیمار ان بودن را پیدا کردیم مشخص شد داروهای روانی مصرف میکنند.با وکیلی در شهر این خانم که در ان زندگی میکنند تماس گرفتیم.

اقای وکیل گفتند که چون طرح شکایت فریب در ازدواج و باکره نبودن ایشان قبل از عقد کار دشوار و زمانبری است پیشنهاد کردن که از طرف بنده تقاضای طلاق شود و زود جدا شوییم.

حال بعد از 2 سال با یک حکم طلاق دادکاه و حکم دادن مهریه و نفقه کامل به این خانم مواجه شده ام.

خواهش میکنم راهنماییم کنید چون بنده نه مالی دارم و نه درامدی برای دادن حتی 1 سکه.

با تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
3 پاسخ
3,223 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۴/۰۱ ۱۹:۲۵:۱۴