\'گرفتن حق از بیمه ایران

با سلام
در تاریخ 10 / 1387 با عابره پیاده تصادف کردم حکمی که دادگاه صادرنموده بود برحسب دینار و شتر که محاسبه آن را خودشان تشخیص می دهند بعداز صادر شدن حکم به دادگاه مراجعه کردم گفتند بعداز این منتظر نامه ای باش پس از آن نامه ای آمد که مبلغ 100000 تومان باید به صندوق دولت واریز میکرم .راضایت شخص صدمه دیده هم که پس از طول درمان و تشخیص پزشک قانونی از طرف بیمه اعلام گردید مبلغ 10500000 تومان اعلام شد به اعلام بیمه یک درصدرا راننده و مابقی را بیمه پرداخت کرد مبلغ 110000 تومان هم پرداختم. گفتند تمام شد . اما آن فرد به رای اعتراض کرده و دادگاه دوباره رای جدید صادر کرده و دیه را مبلغی نزدیک به 18000000 تومان اعلام کرده که من از این رای بی اطلاع تا زمانی که احضاریه به ضامن فرستاده شد بی اطلاع از موضوع به داد گاه مراجعه نمو دم که از جریان مطلع گردم گفتند باید ماوالتفاوت بیمه را پرداخت نمایی یا همین حالا بازداشت هستی. مجبور شدم پول را پرداخت کنم تا بازداشت نشم . آیامی توانم به رای دادگاه شکایت کنم به دلیل اینکه درمان ایشان سال 90 پایان یافته چرا دادگاه به نرج سال 91 برای ایشان حکم صادر کرده دوم اینکه چگونه از بیمه شکایت کنم . مبلغ بیمه مرتب پرداخت شده و هیچ گونه وقفه ای در پرداخت بیمه هم نبوده . با تشکر اگر فوری جواب داده شود .

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
2 پاسخ
4,460 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۳/۱۳ ۱۷:۰۸:۲۹