ازدواج موقت واذاله بکارتی که توسط من انجام نشده است

با عرض سلام و احترام و تشکر فراوان.بنده پسری اکنون25 ساله واخیرا فوق لیسانس -متولد 1364-هستم.ماجرا از حدود 4 سال پیش بدینصورت آغاز شد:
در همسایگی خانه ما-پدری- دختری در آن زمان 15 ساله-متولد 1372-به همراه مادر و خواهر و برادر و مادر بزرگ و دایی زندگی میکردند و میکنند.
این در حالی بود که پدر این دختر به علت اعتیاد و عدم احساس مسوولیت خانواده را ترک گفته بود.من به جهت درس دادن به این دختر به خانه شان رفت و آمد داشتم.
بعد از سپری شدن چند ماه از آشناییمان به همدیگر علاقمند می شویم . صیغه ازدواج موقت را به سبب محرمیت دو نفری جاری میکنیم.حالاالان دقیقا یادم نیست که در سال 78
مهریه که البته مادی نبود چه نبود اما مدت تعیین شده بود وتا سال 1390 یعنی سه سال تعیین کردیم.مجددا در سال 90 برای سه سال دیگریعنی 93 صیغه ازدواج موقت را با مهریه قران و نماز و روزه -دو نفری-تمدید کردیم.
از این موضوع صیغه محرمیت خانواده دختر آگاه بود اما من به سبب شرایط خانوادگی که این امر غیر معمول و جسارت به پدر و مادر تلقی می شد به
خانواده خود چیزی نگفته بودم تا حدود چند ماه پیش که مادرم را در جریان محبت بین الطرفین قرار دادم اما در خصوص صیغه چیزی نگفتم.مادرم به سبب تفاوتهای فرهنگی دو خانواده
توصیه به قطع رابطه نمود.این در حالی بود که دختر ومادرش این اواخر اصرار داشتند که موضوع را با مادر و پدرم در میان بگذارم اما من شدیدا ابا داشتم.
اصرار انها و امتناع من با توجه به اینکه میدیدم شرایط از نظرشغل و خدمت سربازی هنوز فراهم نیست و نیز اختلافاتی بین من و دختر ایجاد شده بود به مادر دختر
پیشنهاد کردم که خودشان با مادرم در میان بگذارند.مادرم نیز شدیدا با مادر دختر مخالفت کرد.این موضوع برای خانواده دختر گران تمام شد بطوریکه شب ساعت 12 4-5 نفری به زور وارد حیاط منزلمان شدند و به
خانوده من فحاشی کردند.چند روز بعد وکیل گرفتند و از یک متخصص زنان که البته پزشک معتبریست نامه ای دال بر اذاله بکارت گرفتند که البته پزشک ذکر کرده این اذاله قدیمیست.و خبرش را
به ما دادند که یا 50 میلیون پول یا ازدواج یا دادگاه.این در حالی بود که ما شاید اندام همدیگر را دیده بودیم اما من هیچگاه با دختر مقاربت نداشتم.
بطور خیلی واقعا خدایی نامه ای از دختر را یافتم که به تاریخ 5-1- 90 بود وان موقع نامه را با دستخط خودش نوشته بود که در این نامه نوشته است که با پسری ارتباط داشته و حتی مشخصات قد و چشم و و خصوصیات اخلاقی وی
را برایم شرح داده بود و اینکه عذاب وجدان داشته و حتی خود را -عذاب روحی و جسمی و ... داده است-عین عبارت بدینصورت بود.حال فرجام کار من چیست؟انها میخواهند از من شکایت کنند که موجب اذاله بکارتش بوده ام.در حالیکه هرگز
مقاربت نکرده ام اگر چه بدن یکدیگر را دیده ایم.تقاضای عاجزانه دارم کمکم کنید.

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
3,184 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۳/۰۸ ۰۴:۵۵:۴۳