درگاه واسط

با سلام و خسته نباشید
بنده از سال ۹۲ در زمینه خرید و فروش ارز الکترونیک در اینترنت فعالیت داشتم . و از سال ۹۶ اقدام به راه اندازی سایت خرید و فروش ارز الکترونیک کردم و بعد از مدتی اجاره سرویس ریال رو دادم در این بین یکی از سایت هایی که خرید و فروش کارتهای بازی میکرد و ما هم بررسی کردیم درگاه دادیم و پس از مدتی که درگاه ما مسدود شد و من احضاریه دریافت کردم از پلیس فتا و متوجه شدم این سایت از درگاه بنده برای یک سایت شرطبندی و قمار انلاین استفاده میکرده حالا من اینجا مشکل دارم و باید پاسخگو باشم و همچنین مجموع تراکنش من در طی یک سال به میزان ۳۵۵ میلیون تومن بوده که از میزان حدود ۳۰-۴۰ میلیون تومان پولهای دزدی بوده که برای پلیس فتا برگشت داده شده از میزان ۳۱۰ میلیون تومان برای چند سایت بوده و همچنین پلیس فتا به ما اعلام کردن این سایت قمار دارای ۴ تا ۵ هزار عضو تلگرامی هست و قطعا شما هم گردش بالا داشتید و چطور متوجه این موضوع نشدید اما گردش ماهیانه و روزانه بنده بین ۱ تا ۵ میلیون تومان بوده که همچنین برای استفاده شخصی خودم یعنی خرید و فروش دلار هم استفاده کردم در حال حاضر مبلغ رو به پلیس اعلام نکردیم چون باید اظهارات خودمو پر کنم و همچنین اون سایت گردش خیلی پایینتی داشته که ما بررسی کردیم ولی درگاه ما رو استفاده کردن برای سایت قمار . اون شخص مدارکی برای ما روز اول فرستاده که بر اساس اون مدارک احراز هویت کردیم و اگر مدارک اونها به هر دلیلی قلابی باشه من باید چیکار کنم ؟ من هیچگونه پرونده مالی و دادگاهی یا شکایتی تا به حال نداشتم و از سال ۹۲ تا به حال ۴ میلیارد تومان گردش مالی در حسابهام داشتم که هیچ مشکلی نداشتم

با تشکر

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: جرایم سایبری و رایانه ای
1 پاسخ
3,050 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۷:۱۲