شکایت همسرم

سلام...من سه ساله با همسرم نامزد کردم...تو این سه سال دعواهای زیادی بین مون بوده...هر بار ک دعوامون شده ایشون با پررویی تمام تا دو سه ماه تنهام میذاشتن یعنی نه پیامکی نه زنگی نه ابراز عشقی نه حمایت مالی...و بار پنجم شون هست ک اینجوری بخاطر یه دعوا تا سه ماه تنهام میذارن...طوری که واقعا از طرف ایشون کمبود محبت شدید دارم...و در تمام این مدت پدرم بیشتر حمایت مالی کرده...بخاطر کمبود محبت هایی ک از طرف ایشون داشتم چندباری با یه نفر ک از خیلی قبل ترها میشناختمش با پیام و تلگرام و تلفنی درددل کردیم البته بیشتر معمولی یا عاشقانه اما حرف جنسی از طرف من اصلا نبوده اصلا و از طرف ایشون خیلی کم...ولی زود پشیمون شدم و قطع رابطه کردم...حضوری اصلا همو ندیدیم...یه بار هم فقط یه بار رفتم چت روم و با یه نفر چت داشتم غیر اخلاقی...ولی خیلی خیلی پشیمون شدم...چون من با تمام بی محبتی هایی ک همسرم کردن یکبار هم خیانت نکردم...حالا میخوام درخواست مهریه بدم و بعدش ایشون منو طلاق بدن...اگه ایشون به دادگاه بگن ک پرینت از پیام ها و مکالمات و تلگرام خانومم رو میخوام ایا دادگاه موافقت میکنه؟؟؟من خیلی پشیمونم و خجالت زده از کارم ...چون خانواده ی مذهبی دارم...میشه راهنمایی م کنید خیلی میترسم.

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مطالبه مهریه
3 پاسخ
3,275 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ ۱۶:۲۰